Archiwum

17.01.2018
ZMIANA W PROGRAMIE!
Szanowni rodzice, z powodu zmian organizacyjnych w hali widowiskowo-sportowej, zawody sportowe z dnia 18.01 zostały przeniesione na dzień dzisiejszy, tj. 17.01.
15.01.2018
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 „Na Dzień Babci i Dzień Dziadkażyczeń moc w śniegowych płatkach.Gra orkiestra sopelkowabo dziś każdy chce świętować”
12.01.2018
KOLEJNE PRZEDMIOTY NA LICYTACJE!
W dniu dzisiejszym mieszkańcy Gminy Czaplinek pokazali, że nie jest im obojętny los dzieci w polskich szpitalach. Od samego rana przynosili bowiem do Czaplineckiego Ośrodka Kultury gadżety, które będą licytowane podczas finału WOŚP w Czaplinku. Wśród nowych gadżetów (oraz tych prezentowanych wcześniej na facebookowej stronie CzOK-u) znalazły się:
12.01.2018
LICYTACJA WOŚP - KOSZE PEŁNE MIODÓW!
Podczas finału WOŚP w Czaplinku nie zabraknie słodkiego akcentu, z którego słynie nasza gmina- miodów i produktów pszczelich.  Wszystko za sprawą naszych lokalnych producentów - "Pasieki Fujarskich" oraz Gospodarstwa Pasiecznego "Maja" R.K. Bondaruk.
12.01.2018
LICYTACJA WOŚP - P.P.H.U „IRAS”
Firma P.P.H.U „IRAS” Ireneusz Gacki od wielu lat wspiera organizację finału WOŚP w Czaplinku. Pragniemy zatem serdecznie podziękować, że w roku 2018 również nie pozostała obojętna na los małych pacjentów w polskich szpitalach. Już w najbliższą niedzielę około godz. 18:00 czaplinecczanie będą mogli wylicytować bowiem prezent , którym jest torba pełna gadżetów oraz wycieczka do 300 km luksusowym autobusem VIP.

Strony